Kontakta oss

Kockens samarbetar med Movement Sales Partner för att kunna nå ut i landet till dig som grossist och slutförbrukare av våra produkter. Nedan finner du vilken säljare som arbetar i din region. Självklart går det också bra att kontakta Kockens direkt på 044-28 65 50 eller på info@kockens.se.


Kockens

Jennifer Stureson
Affärsområdeschef Foodservice
Telefon: 044-28 65 52 eller 0730-68 37 02
E-post: jennifer.stureson@kockens.se 

 


Movement Sales Partner

Affärsområdeschef
Magnus Lindén
Mobil: 0705-50 32 18
magnus.linden@movementsalespartner.se

 

Anbud
Gunilla Donnersten
Tfn: 08-545 277 64
gunilla.donnersten@movementsalespartner.se

 

Försäljningschef
Mikael Berg
070-437 14 41
mikael.berg@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Västmanland, Dalarna, Gästrikland, Uppland, norra Stockholm
Adnan Cirak
0704-37 14 43
adnan.cirak@movementsalespartner.se 

 

Distrikt: Göteborg, Bohuslän, Halland, Västra Götaland, delar av Småland
Viktoria Knopp
0704-37 14 45
viktoria.knopp@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Skåne, Blekinge, delar av Småland
Ingela Anderberg
0709-96 95 57
ingela.anderberg@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Stockholm, Södermanland, Gotland
Peter Brandt
0703-13 07 70
peter.brandt@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Norrland
Hanzi Wallin
0701-07 44 10
hanzi.wallin@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Dalsland, Värmland, Närke, Östergötland
Andreas Johansson
0737-47 00 60
andreas.johansson@movementsalespartner.se