Kontakta oss

Kockens samarbetar med Movement Sales Partner för att kunna nå ut i landet till dig som grossist och slutförbrukare av våra produkter. Nedan finner du vilken säljare som arbetar i din region. Självklart går det också bra att kontakta Kockens direkt på 044-28 65 50 eller på info@kockens.se.


Kockens

Jennifer Stureson
Affärsområdeschef Foodservice
Telefon: 044-28 65 52 eller 0730-68 37 02
E-post: jennifer.stureson@kockens.se 

 

Christer Javette
Key Account Manager
Telefon: 044-28 65 64 eller 0702-10 77 33
E-post: christer.javette@kockens.se

 

Kristina Glantz
Produktchef Foodservice
Telefon: 044-28 65 68 eller 0733-76 17 74
E-post: kristina.glantz@kockens.se 



Movement Sales Partner

Affärsområdeschef
Bo Jansson
Tfn: 08-545 277 63, Mobil: 0709-91 90 12
bo.jansson@movementsalespartner.se

 

Anbud
Gunilla Donnersten
Tfn: 08-545 277 64, Mobil: 070-437 14 40
gunilla.donnersten@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Malmö
Mikael Berg, säljkårschef
070-437 14 41
mikael.berg@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Västmanland, Dalarna, Gästrikland, Uppland, norra Stockholm
Leonard Westberg
070-437 14 43
leonard.westberg@movementsalespartner.se 

 

Distrikt: Göteborg, Bohuslän, Halland, Västra Götaland, delar av Småland
Viktoria Knopp
070-437 14 45
viktoria.knopp@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Skåne, Blekinge, vissa delar av Småland
Ingela Anderberg
0709-96 95 57
ingela.anderberg@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Stockholm, Södermanland
Peter Brandt
070-313 07 70
peter.brandt@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Norrland
John Hellesand
070-107 44 10
John.hellesand@movementsalespartner.se

 

Distrikt: Närke Värmland, Skaraborg. Östergötland
Andreas Johansson
073-747 00 60
andreas.johansson@movementsalespartner.se