Kontakta oss


Välkommen att höra av dig till oss på Kockens

E-post:
info@kockens.se

Telefon:
044-28 65 50

Kockens samarbetar med Movement Sales Partner för att kunna nå ut i landet till dig som grossist och slutförbrukare av våra produkter. Nedan finner du vilken säljare som arbetar i din region.

Vice VD

Johan Tornakull

044-28 65 55
johan.tornakull@kockens.se
Affärsområdeschef Marknad & Foodservice

Jennifer Stureson

044-28 65 52
jennifer.stureson@kockens.se
Kommunikationsansvarig

Emma Åkesson

044-28 65 55
emma.akesson@kockens.se
Produktchef

Kristina Glantz

044-28 65 68
kristina.glantz@kockens.se

Movement Sales Partner

Försäljningschef

Fredrik Marquard

0733-14 54 52
fredrik.marquard@movementsalespartner.se
Anbud

Gunilla Donnersten

08-545 277 64
gunilla.donnersten@movementsalespartner.se
Distrikt: Dalsland, Värmland, Närke, Östergötland

Peter Strömberg

0737-47 00 60
peter.stromberg@movementgroup.se
Distrikt: Göteborg, delar av Halland

Peter Strömberg

0737-47 00 60
peter.stromberg@movementgroup.se
Distrikt: Skåne, Blekinge, delar av Småland

Ingela Anderberg

0709-96 95 57
ingela.anderberg@movementsalespartner.se
Distrikt: Stockholm, Södermanland, Gotland

Gunilla Donnersten

0704-37 14 40
gunilla.donnersten@movementgroup.se
Distrikt: Norrland

Hanzi Wallin

0701-07 44 10
hanzi.wallin@movementsalespartner.se