Kontakta oss


Välkommen att höra av dig till oss på Kockens

E-post:
info@kockens.se

Telefon:
044-28 65 50

Kockens samarbetar med Conaxess Trade Foodservice för att kunna nå ut i landet till dig som grossist och kund av våra produkter.

VD

Johan Tornakull

044-28 65 55
johan.tornakull@kockens.se
Affärsområdeschef Marknad & Foodservice

Jennifer Stureson

044-28 65 52
jennifer.stureson@kockens.se
Key Account Manager Foodservice

Maria Nilsson

044-28 65 58
maria.nilsson@kockens.se
Produktchef Foodservice

Kristina Glantz

044-28 65 68
kristina.glantz@kockens.se
Kommunikationsansvarig

Emma Åkesson

044-28 65 55
emma.akesson@kockens.se

Conaxess Trade Foodservice

Distrikt: Malmö, Skåne, Blekinge, Kronoberg, Kalmar, Öland, Gotland, Norrbotten

Katarina Ovesson

0709-73 70 06
katarina.ovesson@conaxesstrade.com
Distrikt: Göteborg, Halland, Västra Götaland, Jönköping, Värmland, Jämtland, Västerbotten, Västernorrland

Oscar Hernandez

0732-51 42 87
oscar.hernandez@conaxesstrade.com
Distrikt: Stockholm Syd, Södermanland, Östergötland, Örebro

Fredrik Gustafsson

0732-51 43 82
fredrik.gustafsson@conaxesstrade.com
Distrikt: Stockholm Norr, Uppsala, Västmanland, Dalarna, Gävleborg

Christoffer Lindkvist

0709-62 97 33
christoffer.lindkvist@conaxesstrade.com