Kontakta oss


Kockens samarbetar med Movement Sales Partner för att kunna nå ut i landet till dig som grossist och slutförbrukare av våra produkter. Nedan finner du vilken säljare som arbetar i din region. Självklart går det också bra att kontakta Kockens direkt på 044-28 65 50 eller på info@kockens.se.

Vice VD

Johan Tornakull

044-28 65 55
johan.tornakull@kockens.se
Affärsområdeschef Marknad & Foodservice

Jennifer Stureson

044-28 65 52
jennifer.stureson@kockens.se
Kommunikationsansvarig

Emma Åkesson

044-28 65 55
emma.akesson@kockens.se
Produktchef

Kristina Glantz

044-28 65 68
kristina.glantz@kockens.se

Movement Sales Partner

Försäljningschef

Fredrik Marquard

0733-14 54 52
fredrik.marquard@movementsalespartner.se
Anbud

Gunilla Donnersten

08-545 277 64
gunilla.donnersten@movementsalespartner.se
Distrikt: Dalsland, Värmland, Närke, Östergötland

Andreas Johansson

0737-47 00 60
andreas.johansson@movementsalespartner.se
Distrikt: Göteborg, delar av Halland och Småland

Niklas Jadell

0704-37 14 45
niklas.jadell@movementsalespartner.se
Distrikt: Skåne, Blekinge, delar av Småland

Ingela Anderberg

0709-96 95 57
ingela.anderberg@movementsalespartner.se
Distrikt: Stockholm, Södermanland, Gotland

Peter Brandt

0703-13 07 70
peter.brandt@movementsalespartner.se
Distrikt: Norrland

Hanzi Wallin

0701-07 44 10
hanzi.wallin@movementsalespartner.se